Mistrovství ČR ve wushu, qinda a sanda 2017, Czech republik, október 2017

  • 4. miesto – 1. set jianshu, Hana Hatalová
  • 5. miesto – 1. set changquan, Hana Hatalová
  • 3. miesto – 1. set jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 4. miesto – 1. set changquan, Lenka Ondrovičová
  • 2. miesto – 1. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 3. miesto  – 32 form changquan, Juraj Mišák
  • 3. miesto – 1. set changquan, Johana Vilikovská
  • 3. miesto – chen taijiquan, Veronika Vágnerová
  • 3. miesto – chen taijijian, Veronika Vágnerová
  • 2. miesto – chang sui jian, Tatiana Hubová

Kung fu deti Stará Turá – 2. kolo, Stará Turá, október 2017

  • Patrik Hatala - 1. miesto – 3, set jianshu
  • Patrik Hatala - 1. miesto – 3. set changquan
  • Petronela Plaskurová - 1. miesto – 1. set changquan
  • Hanka Hatalová - 1. miesto – 1. set changquan
  • Hanka Hatalová - 1. miesto – 1. set jianshu
  • Juraj Mišák - 1. miesto – changquan 32

14th Grand International Wushu Festival, Poland 10.-11.6.2017

  • 6. miesto – 3. set - changquan, Patrik Hatala
  • 1. miesto – 3. set - jianshu, Patrik Hatala
  • 3. miesto – 1. set jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 3. miesto – 1. set changquan, Lenka Ondrovičová
  • 4. miesto – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 2. miesto – 1. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 7. miesto  – 32 form daoshu, Peter Bratko
  • 4. miesto  – 32 form changquan, Peter Bratko
  • 4. miesto – 1. set changquan, Johana Vilikovská

Medzinárodná súťaž vo wushu Komárno, Komárno, 27.5.2017

  • 2. miesto – 3. set changquan, Patrik Hatala
  • 1. miesto – 3. set jianshu, Patrik Hatala
  • 2. miesto – 1. set jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 2. miesto – 1. set changquan, Lenka Ondrovičová
  • 1. miesto – 1. set jianshu, Hanka Hatalová
  • 3. miesto – 1. set changquan, Hanka Hatalová
  • 1. miesto – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – 1. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto  – 32 form daoshu, Peter Bratko
  • 1. miesto  – 32 form changquan, Peter Bratko
  • 4. miesto – 1. set changquan, Johana Vilikovská

 
Majstrovstvá Slovenska vo wushu, Bratislava, 8.4.2017
 

  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) - Traditional Chen Taijiquan, Michal Horváth
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) - Traditional Chen Taijijian, Michal Horváth
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 3. set changquan, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 3. set jianshu, Patrik Hatala
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – 1. set jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 3. miesto (2. miesto v rámci SR) – 1. set changquan, Hanka Hatalová
  • 3. miesto (3. miesto v rámci SR) – 1. set jianshu, Hanka Hatalová
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 1. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 2. miesto (2. miesto v rámci SR) – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – 32 form changquan, Peter Bratko
  • 4. miesto (2. miesto v rámci SR) – 32 form daoshu, Peter Bratko

 
4th Wushu Open Hungary Törökbalint, Hungary, marec 2017
 

  • 2. miesto – 3. set jianshu, Patrik Hatala
  • 3. miesto – 3. set changquan, Patrik Hatala
  • 6. miesto – 1. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 3. miesto – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 8. miesto – 1. set changquan, Hanka Hatalová
  • 8. miesto – changquan 32, Peter Bratko
  • 8. miesto – daoshu 32, Peter Bratko
  • 1. miesto – trad. short weapons, Michal Slamka
  • 1. miesto – chen taijiquan, Michal Slamka
  • 1. miesto – chen taijijian, Michal Slamka
  • 1. miesto – taiji other weapons, Michal Slamka
  • 2. miesto - chen taijiquan, Michal Horváth
  • 2. miesto - chen taijijian, Michal Horváth
  • 2. miesto - chen taijiquan, Veronika Vagnerová
  • 3. miesto - chen taijijian, Veronika Vagnerová
  • 4. miesto – trad. short weapons, Tatiana Hubová

 
Kung fu deti Stará Turá – 1. kolo, Stará Turá, február 2017
 

  • Patrik Hatala - 1. miesto – 3, set jianshu
  • Patrik Hatala - 1. miesto – 3. set changquan
  • Petronela Plaskurová - 1. miesto – 1. set changquan
  • Petronela Plaskurová - 2. miesto – 1. set daoshu
  • Hanka Hatalová - 3. miesto – 1. set changquan
  • Hanka Hatalová - 3. miesto – 1. set jianshu
  • Šimon Slamka - 1. miesto - 1st set changquan
  • Šimon Slamka - 2. miesto – 1. set gunshu
  • Peter Bratko - 1. miesto – changquan 32
  • Peter Bratko - 3. miesto – daoshu 32

 
Klubová súťaž pre začiatočníkov, Slovensko, Trnava, 14.1.2017
 

  • 1. miesto – pästná forma do 8 rokov,  Peter Bilský
  • 1. miesto – forma so zbraňou do 8 rokov,  Peter Bilský
  • 1. miesto – pästná forma do 12 rokov,  Johana Vilikovská
  • 2. miesto – pästná forma do 12 rokov,  Hanka Hatalová
  • 2. miesto – forma so zbraňou do 12 rokov,  Hanka Hatalová
  • 2. miesto – pästná forma do 8 rokov, Jurko Mišák

Otvorené medzinárodné majstrovstvá v športovom wushu, Poľsko, Krakov, december 2016
 

  • 4. miesto – Changquan group B, Patrik Hatala
  • 3. miesto – Daoshu group B, Patrik Hatala
  • 2. miesto – Changquan group B, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – Jianshu group C, Lenka Ondrovičová
  • 1. miesto – Changquan group C, Lenka Ondrovičová
  • 4. miesto – Changquan gropu C, Peter Bilský

 
Český pohár, Česká republika, Praha, november 2016
 

  • 4. miesto – päsť – changquan B, Petronela Plaskurová

 
Kung fu deti Stará turá – 2. kolo, Slovakia, november 2016
 

  • 1. miesto – päsť – changquan B, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – päsť - changquan 32 (6-12 r.), Peter Bilský

2nd World Taijiquan Championships, Poľsko, 2016
 

  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 8. miesto - Ľubomír France (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijijian: 3rd Category Prize  – Ľubomír France (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 3rd Category Prize - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijijian: 3rd Category Prize - Michal Slamka (SCW)

 
6th World Junior Wushu Championships, Bulharsko, 2016
 

  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 25. miesto - Patrik Hatala (SCW)
  • Obligatory taolu: Daoshu Group B: 19. miesto - Patrik Hatala (SCW)

 
13th Grand International Wushu Festival, Poľsko, jún 2016
 

  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 1. miesto - Patrik Hatala (SCW)
  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 4. miesto - Šimon Slamka (SCW)
  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 3. miesto - Petronela Plaskurová (SCW)
  • Obligatory taolu: Daoshu Group B: 4. miesto - Patrik Hatala (SCW)
  • Obligatory taolu: Gunshu Group B: 1. miesto - Šimon Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 1. miesto - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Broadsword: 1. miesto - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 2. miesto - Ľubomír France (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 3. miesto - Michal Horváth (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 4. miesto - Veronika Vágnerová (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 1. miesto - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 2. miesto - Ľubomír France (SCW)
  • Trad. taolu: Other Short and Soft Apparatus: 3. miesto - Tatiana Hubová (SCW)

 
Moravský pohár 2016, Česká republika, máj 2016
 

  • 1. miesto – Changquan, Patrik Hatala
  • 1. miesto – Daoshu, Patrik Hatala
  • 4. miesto – Changquan, Petronela Plaskurová
  • 3. miesto - Traditional Chen Taijiquan, Michal Slamka
  • 1. miesto - Traditional Chen Taijijian, Michal Slamka
  • 2. miesto - Traditional Chen Taijiquan, Ľubomír France
  • 2. miesto - Traditional Chen Taijijian, Ľubomír France
  • 4. miesto - Traditional Chen Taijiquan, Veronika Vagnerová

 
Majstrovstvá Slovenska vo wushu, Komárno, apríl 2016
 

  • 4. miesto (3. miesto v rámci SR) - Traditional Chen Taijiquan, Michal Horváth
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) - Traditional Chen Taijijian, Michal Horváth
  • 3. miesto (1. miesto v rámci SR) – Changquan, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – Daoshu, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – Jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – Changquan, Lenka Ondrovičová
  • 3. miesto (3. miesto v rámci SR) – Changquan, Petronela Plaskurová
  • 4. miesto (4. miesto v rámci SR) – Changquan, Katarína Tvarošková
  • 5. miesto (3. miesto v rámci SR) – Changquan, Šimon Slamka
  • 3. miesto (1. miesto v rámci SR) – Gunshu, Šimon Slamka
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – Wubuquan - začiatočníci, Peter Bratko

 
Kung fu deti Stará Turá – 1. kolo, Stará Turá, apríl 2016
 

  • Patrik Hatala - 1. miesto - chang quan
  • Petronela Plaskurová - 3. miesto - chang quan
  • Šimon Slamka - 3. miesto - gunshu
  • Peter Bratko -1. miesto - základné formy
  • Patrik Hatala - 1. miesto - daoshu

 
3rd Wushu Open Hungary Törökbalint, Maďarsko, marec 2016
 

  • 1. miesto – Traditional Chen Taijiquan, Michal Slamka
  • 2. miesto – Traditional Chen Taijiquan, Ľubomír France
  • 1. miesto – Traditional Chen Taijijian, Michal Slamka
  • 2. miesto – Traditional Chen Taijijian, Ľubomír France
  • 1. miesto – Traditional Taiji other weapons – chen taiji dao, Michal Slamka
  • 1. miesto – short weapons – daoshu 1. set, Patrik Hatala
  • 1. miesto – changquan 1. set, Patrik Hatala
  • 3. miesto – long weapons – gunshu 1. set, Šimon Slamka
  • 2. miesto – changquan 1. set, Katarína Tvarošková
  • 4. miesto – changquan 32 form, Lenka Ondrovičová

13th World Wushu Championships, Jakarta, Indonesia 2015

  •     7. miesto – shuang jian, Júlia Hlavatá (12)
  •     23. miesto – jianshu, Peter Hlavatý (32)

Kung fu deti Stará turá – 2. Kolo, Slovakia 2015

  •     1. miesto – zbraň – daoshu, B, Patrik Hatala
  •     2. miesto – changquan (11-14 r), Katarína Tvarošková
  •     2. miesto – zbraň – gunshu, B, Šimon Slamka
  •     3. miesto – zbraň – daoshu, C, Petronela Plaskurová
  •     2. miesto – changquan (8-10 r), Lenka Ondrovičová

XIX Polish Wushu Cup (Modern Taolu), Poland 2015

  • 1. miesto - Chang quan group B, Patrik Hatala (8)
  • 1. miesto - Chang quan group C, Petronela Plaskurová (6)
  • 3. miesto - Gunshu group B, Šimon Slamka (3)
  • 4. miesto - Changquan group B, Katarína Tvarošková (8)

Haojie Wushu Championship, Nederland 2015

  • Chen Taiji quan - tradičné Taiji pästné formy - 1. miesto Ľubomír France (4)
  • Chen Taiji meč - tradičné Taiji zbrane - 1. miesto Michal Slamka (4)
  • Chen Taiji šabľa - tradičné Taiji zbrane - 1. miesto Michal Slamka (3)
  • Chen Taiji meč - tradičné Taiji zbrane - 2. miesto Ľubomír France (4)
  • Chang quan (kategória 9 - 12 rokov) 1. miesto Petronela Plaskurová (4)
  • Dao shu - (kategória 9 - 12 rokov) - 2. miesto Petronela Plaskurová (4)

12th Grand International Wushu Festival, Poland 2015

  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 1. place - Patrik Hatala (SCW) (7)
  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 3. place - Simon Slamka (SCW) (7)
  • Obligatory taolu: Daoshu Group B: 1. place - Patrik Hatala (SCW) (3)
  • Obligatory taolu: Gunshu Group B: 1. place - Simon Slamka (SCW) (2)
  • Traditional taolu: Taiji Sword: 1. place - Michal Slamka (SCW) (6)
  • Traditional taolu: Taiji Broadsword: 1. place - Michal Slamka (SCW) (4)
  • Traditional taolu: Taiji Sword: 4. place - Ľubomír France (SCW) (6)

Národný turnaj Stará Turá 2015, Slovakia 2015

  • 1. miesto - Chang quan group B, Patrik Hatala
  • 1. miesto - Chang quan group C, Petronela Plaskurová
  • 2. miesto - Chang quan group B, Šimon Slamka

12th Hungarian Chan Wu Championship, Hungary 2015

  • 1. miesto – Tradičná zostava Chen Taiji šabľa, Michal Slamka (4)
  • 1. miesto – Tradična zostava Chen Taiji meč, Michal Slamka (4)
  • 1. miesto – Yang Taiji vejár, Veronika Vágnerová (4)
  • 1. miesto – Chang quan - group B, Patrik Hatala (4)
  • 2. miesto – Tradičná zostava Chen Taiji quan, Ľubomír France (4)
  • 2. miesto – Tradičná zostava Chen Taiji meč, Ľubomír France (4)
  • 3. miesto – Chang quan - group B, Šimon Slamka (4)
  • 3. miesto – Tradičná zostava Chen Taiji päsť, Veronika Vágnerová (4)

XVIII Polish Wushu Cup Modern and Obligatory Taolu and Sanda, Poland 2014

  • 2. miesto – Chang quan - group B, Patrik Hatala
  • 3. miesto – Chang quan - group C, Petronela Plaskurová
  • 3. miesto – Chang quan - group B, Šimon Slamka

Osaka – 6thTraditional wushu competition of Kinki region, Japan 2014

  • 3. miesto – Chang sui jian, Tatiana Hubová

1st European Taijiquan and Wushu Internal Arts Championships, bulgaria 2014

  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 4. place - Michal Slamka
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 10. place - Ľubomír France
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 11. place - Ľubomír France
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 5. place - Michal Slamka

11th Grand International Wushu Festival, Poland 2014

  • 1. miesto (Taiji quan - štýl Chen), Michal Slamka
  • 1. miesto (Taiji šabľa - štýl Chen), Michal Slamka
  • 2. miesto (Taiji meč - štýl Chen), Michal Slamka
  • 2. miesto (Taiji quan - štýl Chen), Ľubomír France
  • 2. miesto (Chang quan – group C ), Petronela Plaskurová
  • 3. miesto (Taiji quan - forma Yang 24), Matúš Višváder
  • 3. miesto (Chang quan – group B), Patrik Hatala

Polish Wushu Cup, Poľsko 2013
 

  • 1. miesto Chen Taiji quan - forma 56, Michal Slamka
  • 1. miesto Chen Taiji  meč, Michal Slamka
  • 1. miesto Qiang shu, Peter Hlavatý
  • 1. miesto Gun shu, Júlia (Dobošová) Hlavatá
  • 2. miesto Yang Taiji quan - forma 24, Michal Slamka
  • 2. miesto Yang Taiji  meč, Michal Slamka
  • 3. miesto Chen Taiji meč, Ľubomír France
  • 3. miesto Chen Taiji quan, Ľubomír France
  • 3. miesto Dao shu, Peter Hlavatý
  • 3. miesto Jian shu, Júlia (Dobošová) Hlavatá
  • 3. miesto Bagua zhang, Júlia (Dobošová) Hlavatá

 
10th Grand International Wushu Festival - Poľsko, 2013
 

  • 1. miesto Chen Taiji quan - forma 56, Michal Slamka
  • 1. miesto Chen Taiji quan - tradičný meč, Michal Slamka
  • 1. miesto Sun Taiji quan - forma 73, Michal Slamka
  • 1. miesto Chen Taiji quan, Ľubomír France
  • 3. miesto Tong bei quan, Ľubomír France

 
 
Wushu turnaj Trnava, Trnava 2013
 

  • 3. miesto Severné štýly bez zbrane - Tongbei quan, Michal Slamka
  • 3. miesto Ostatné zbrane – meč, Michal Slamka

 
Majstrovstvá Wushu ČR v Brne, Česká republika 2013
 

  • 1. miesto Chen Taiji quan - tradičný meč, Michal Slamka
  • 2. miesto Chen Taiji quan - forma 56, Michal Slamka
  • 3. miesto Dao shu, Peter Hlavatý

 
4. ročník Majstrovstiev vo Wushu a v Gymnastike, Slovensko 2013
 

  • 1. miesto zbraň - Chang sui jian, Michal Slamka
  • 1. miesto Sun Taiji quan - forma 73, Michal Slamka
  • 1. miesto Chen Taiji quan - forma 56, Michal Slamka
  • 1. miesto Tong bei quan, Ľubomír France
  • 2. miesto Qiang shu, Peter Hlavatý
  • 2. miesto Chen Taiji quan, Ľubomír France

 
International WushuCup, Holandsko 2013
 

  • 1. miesto Chang sui jian, Michal Slamka
  • 2. miesto Dao shu, Peter Hlavatý
  • 2. miesto Tong bei quan, Ľubomír France

 

Wushu Czech Open Praha, Czech Republic 2009

  • 2. miesto krátka zbraň, Michal Slamka

Prvý ročník slovenského pohára vo Wushu, Slovakia 2007

  • 1. miesto Chang sui jian, Michal Slamka
  • 1. miesto Chen Taiji quan - forma 56, Michal Slamka
  • 1. miesto Chen Taiji quan – meč, Michal Slamka