2016

Otvorené medzinárodné majstrovstvá v športovom wushu, Poľsko, Krakov, december 2016
 

  • 4. miesto – Changquan group B, Patrik Hatala
  • 3. miesto – Daoshu group B, Patrik Hatala
  • 2. miesto – Changquan group B, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – Jianshu group C, Lenka Ondrovičová
  • 1. miesto – Changquan group C, Lenka Ondrovičová
  • 4. miesto – Changquan gropu C, Peter Bilský

 
Český pohár, Česká republika, Praha, november 2016
 

  • 4. miesto – päsť – changquan B, Petronela Plaskurová

 
Kung fu deti Stará turá – 2. kolo, Slovakia, november 2016
 

  • 1. miesto – päsť – changquan B, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – päsť - changquan 32 (6-12 r.), Peter Bilský

2nd World Taijiquan Championships, Poľsko, 2016
 

  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 8. miesto - Ľubomír France (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijijian: 3rd Category Prize  – Ľubomír France (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 3rd Category Prize - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijijian: 3rd Category Prize - Michal Slamka (SCW)

 
6th World Junior Wushu Championships, Bulharsko, 2016
 

  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 25. miesto - Patrik Hatala (SCW)
  • Obligatory taolu: Daoshu Group B: 19. miesto - Patrik Hatala (SCW)

 
13th Grand International Wushu Festival, Poľsko, jún 2016
 

  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 1. miesto - Patrik Hatala (SCW)
  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 4. miesto - Šimon Slamka (SCW)
  • Obligatory taolu: Chang Quan Group B: 3. miesto - Petronela Plaskurová (SCW)
  • Obligatory taolu: Daoshu Group B: 4. miesto - Patrik Hatala (SCW)
  • Obligatory taolu: Gunshu Group B: 1. miesto - Šimon Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 1. miesto - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Broadsword: 1. miesto - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 2. miesto - Ľubomír France (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 3. miesto - Michal Horváth (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taiji Sword: 4. miesto - Veronika Vágnerová (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 1. miesto - Michal Slamka (SCW)
  • Traditional taolu: Chen Taijiquan: 2. miesto - Ľubomír France (SCW)
  • Trad. taolu: Other Short and Soft Apparatus: 3. miesto - Tatiana Hubová (SCW)

 
Moravský pohár 2016, Česká republika, máj 2016
 

  • 1. miesto – Changquan, Patrik Hatala
  • 1. miesto – Daoshu, Patrik Hatala
  • 4. miesto – Changquan, Petronela Plaskurová
  • 3. miesto - Traditional Chen Taijiquan, Michal Slamka
  • 1. miesto - Traditional Chen Taijijian, Michal Slamka
  • 2. miesto - Traditional Chen Taijiquan, Ľubomír France
  • 2. miesto - Traditional Chen Taijijian, Ľubomír France
  • 4. miesto - Traditional Chen Taijiquan, Veronika Vagnerová

 
Majstrovstvá Slovenska vo wushu, Komárno, apríl 2016
 

  • 4. miesto (3. miesto v rámci SR) - Traditional Chen Taijiquan, Michal Horváth
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) - Traditional Chen Taijijian, Michal Horváth
  • 3. miesto (1. miesto v rámci SR) – Changquan, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – Daoshu, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – Jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – Changquan, Lenka Ondrovičová
  • 3. miesto (3. miesto v rámci SR) – Changquan, Petronela Plaskurová
  • 4. miesto (4. miesto v rámci SR) – Changquan, Katarína Tvarošková
  • 5. miesto (3. miesto v rámci SR) – Changquan, Šimon Slamka
  • 3. miesto (1. miesto v rámci SR) – Gunshu, Šimon Slamka
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – Wubuquan - začiatočníci, Peter Bratko

 
Kung fu deti Stará Turá – 1. kolo, Stará Turá, apríl 2016
 

  • Patrik Hatala - 1. miesto - chang quan
  • Petronela Plaskurová - 3. miesto - chang quan
  • Šimon Slamka - 3. miesto - gunshu
  • Peter Bratko -1. miesto - základné formy
  • Patrik Hatala - 1. miesto - daoshu

 
3rd Wushu Open Hungary Törökbalint, Maďarsko, marec 2016
 

  • 1. miesto – Traditional Chen Taijiquan, Michal Slamka
  • 2. miesto – Traditional Chen Taijiquan, Ľubomír France
  • 1. miesto – Traditional Chen Taijijian, Michal Slamka
  • 2. miesto – Traditional Chen Taijijian, Ľubomír France
  • 1. miesto – Traditional Taiji other weapons – chen taiji dao, Michal Slamka
  • 1. miesto – short weapons – daoshu 1. set, Patrik Hatala
  • 1. miesto – changquan 1. set, Patrik Hatala
  • 3. miesto – long weapons – gunshu 1. set, Šimon Slamka
  • 2. miesto – changquan 1. set, Katarína Tvarošková
  • 4. miesto – changquan 32 form, Lenka Ondrovičová