Tréningy

Naše kurzy prebiehajú v menších skupinách, aby bolo možné cvičencom ponúknuť individuálnejší prístup. Tréning Taiji quan sa začína rozcvičkou, po ktorej nasleduje cvičenie základov a zostavy. Na tréning je vhodné obliecť si voľnejšie nohavice a zvršok. Najlepšie je mať halovú obuv s nízkou podrážkou (necvičí sa na boso).

Detské tréningy rovnako zahŕňajú rozcvičku (zahriatie a strečing). Po rozcvičke sa zvyčajne cvičia základné pohyby a postupne sa učia rôzne zostavy. Tréning obsahuje i cvičenie posiľnovacích cvičení a tréning kondície. Deti musia mať oblečené voľnejšie nohavice (tepláky), tričko a halové tenisky s nízkou podrážkou. Pri tréningu je vhodné, aby sa rodičia nezdržiavali v telocvični (je možnosť sedieť na lavičkách pri telocvični), prípadne sa dohodnúť s trénerom.

Nábor

Nábor pre deti a mládež (vo veku od 5 do 12 rokov) v športovom wushu bude prebiehať počas celého školského roka (náborové tréningy sa uskutočnia v telocvični Gymnázia J. Papánka na Vazovovej 6 v Bratislave). V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Nábor do skupiny Taiji quan bude prebiehat počas celého školského roka. Cvičenie prebieha v menšej skupine. Tréningy sú v telocvični Gymnázia J. Papánka na Vazovovej 6 v Bratislave. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Naše výsledky si môžete pozret tu: http://taolu.sk/uspechy

Video o wushu: https://www.youtube.com/watch?v=cWzOBdOaJi0

  PONDELOK STREDA

Wushu pre deti a mládež – Začiatočníci a Mierne pokročilí

16:30 - 17: 30 16:30 - 17:30
Wushu pre deti a mládež - Pokročilí 17:30 - 18:30 17:30 - 18:30
Chen Taiji 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30
Miesto:

Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava

 

 

Ceny

  • Tréningy Taiji a Wushu : 33 € / mesiac
 

Individuálne tréningy

Vzhľadom na to, že nie každému vyhovuje cvičenie v skupine Vám ponúkame aj možnosť individuálneho tréningu. Čas, miesto a frekvenciu tréningu je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám po dohode s trénerom. Ak Vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás prosím na taolusk@gmail.com alebo na telefónnom čísle: 0905 948 422.