Tréningy

Detské tréningy zahŕňajú rozcvičku (zahriatie a strečing). Po rozcvičke sa zvyčajne cvičia základné pohyby a postupne sa učia rôzne zostavy. Tréning obsahuje i cvičenie posilňovacích cvičení a tréning kondície. Deti musia mať oblečené voľnejšie nohavice (tepláky), tričko a halové tenisky s nízkou podrážkou. Pri tréningu je vhodné, aby sa rodičia nezdržiavali v telocvični (je možnosť sedieť na lavičkách pri telocvični), prípadne sa dohodnúť s trénerom.

Noví cvičenci

Nábor pre deti a mládež (vo veku od 5 do 12 rokov) v športovom wushu bude prebiehať počas celého školského roka (náborové tréningy sa uskutočnia v telocvični Gymnázia J. Papánka na Vazovovej 6 v Bratislave). V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Momentálne neprebieha kurz Taijiquan, V prípade záujmu o individuálne cvičenie Taijiquan nás neváhajte kontaktovať. Čas, miesto a frekvenciu tréningu je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám po dohode s trénerom. Ak Vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás prosím na taolusk@gmail.com alebo na telefónnom čísle: 0905 948 422.

Naše výsledky si môžete pozret tu: http://taolu.sk/uspechy

Video o wushu: https://www.youtube.com/watch?v=cWzOBdOaJi0

  PONDELOK STREDA

Wushu pre deti a mládež – Začiatočníci

16:30 - 17:30 16:30 - 17: 30
Wushu pre deti a mládež - Pokročilí 17:30 - 19:30 17:30 - 19:30
Chen Taiji

Individuálne hodiny (miesto a čas podľa dohody)

Miesto:

Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava

 

 

Ceny

  • Tréningy Wushu : 40 € / mesiac, Individuálne tréningy: cena dohodou
 

Individuálne tréningy

Vzhľadom na to, že nie každému vyhovuje cvičenie v skupine Vám ponúkame aj možnosť individuálneho tréningu. Čas, miesto a frekvenciu tréningu je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám po dohode s trénerom. Ak Vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás prosím na taolusk@gmail.com alebo na telefónnom čísle: 0905 948 422.