2019

Majstrovstvá sveta v tradičnom wushu, Emeishan, Čína jún 2019

  • 1. miesto (1st. category prize) – chang sui jian, Patrik Hatala
  • 8. miesto (3rd. category prize) – cha quan, Patrik Hatala
  • 2. miesto (2nd category prize) – shaolin gun, Tobiáš Kitta
  • 14. miesto (3rd category prize) – shaolin quan, Tobiáš Kitta
  • 5. miesto (3rd category prize) – Chen taijiquan, Michal Slamka
  • 4. miesto (2nd category prize) – Chang sui jian, Michal Slamka
  • 11. miesto – Chen taijiquan, Ľubomír France
  • 6. miesto – Chen taijijian, Ľubomír France

Kung fu deti Stará Turá – 1. Kolo, Slovakia jún 2019

  • 3. miesto – 1. set CQ, Lenka Ondrovičová
  • 2. miesto – 1. set JS, Lenka Ondrovičová
  • 1. miesto – shuangjian, Lenka Ondrovičová
  • 2. miesto – 1. set DS, Petronela Plaskurová
  • 4. miesto – 3. set CQ, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – 1. set CQ, Mariia Stelmakh
  • 1. miesto – 1. set DS, Mariia Stelmakh
  • 1. miesto – 1. set GS, Mariia Stelmakh
  • 3. miesto – 32 form changquan, Mickhailo Votchenikov
  • 5. miesto – 1. Set CQ, Martin Malý
  • 3. miesto – 1. Set DS, Martin Malý
  • 5. miesto – 32 form changquan, Bruno Grigely
  • 4. miesto – 32 form changquan, Zuazana Grigely

WKS Czech Open 2019, Louny – máj 2019

  • 2. miesto – 3. set jianshu, Patrik Hatala
  • 1. miesto – 3. set changquan, Patrik Hatala
  • 3. miesto – 1. set jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 4. miesto – 1. set changquan, Lenka Ondrovičová
  • 3. miesto – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 3. miesto – 3. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – 32 form daoshu, Peter Bratko
  • 1. miesto – 32 form changquan, Peter Bratko
  • 1. miesto – 32 form gunshu, Peter Bratko
  • 4. miesto – 1. set jianshu, Hana Hatalová 
  • 5. miesto – 1. set changquan, Hana Hatalová

Majstrovstvá Slovenska vo wushu – máj 2019

  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – trad. krátke zbrane (CSJ), Patrik Hatala
  • 4. miesto (1. miesto v rámci SR) – 3rd set - Changquan, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 3rd set - jianshu, Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – trad. sev. päsť (chaquan), Patrik Hatala
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 1. Set Changquan, Lenka Ondrovičová 
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – 1. Set Jianshu, Lenka Ondrovičová 
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – shuang jian, Lenka Ondrovičová 
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 1. set changquan, Hanka Hatalová
  • 3. miesto (2. miesto v rámci SR) – 1. set jianshu, Hanka Hatalová
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – chang sui jian, Hanka Hatalová
  • 3. miesto (2. miesto v rámci SR) – 3. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 2. miesto – 32 form changquan, Taisiia Stelmakh
  • 6. miesto – 32 form qiangshu, Taisiia Stelmakh
  • 1. miesto – 1. set changquan, Mariia Stelmakh
  • 2. miesto – 1. set daoshu, Mariia Stelmakh
  • 2. miesto – 1. set gunshu, Mariia Stelmakh
  • 1. miesto – trad. ďalšie krátke zbrane, Mariia Stelmakh
  • 1. miesto – flexible weapons, Ievgen Stelmakh
  • 1. miesto (1. miesto v rámci SR) – 32 form changquan, Peter Bratko
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 32 form daoshu, Peter Bratko
  • 2. miesto (1. miesto v rámci SR) – 32 form gunshu, Peter Bratko
  • 5. miesto (4. miesto v rámci SR) – 32 form changquan, Mickhailo Votchenikov
  • 3. miesto (3. Miesto v rámci SR) – 1. Set Changquan, Martin Malý
  • 3. miesto (3. Miesto v rámci SR) – 1. Set daoshu, Martin Malý

5. narodní pohar moravy ve wushu 2019, Brno, marec 2019

  • 1. miesto – 3. set jianshu, Patrik Hatala
  • 1. miesto – chaquan, Patrik Hatala
  • 1. miesto – chang sui jian, Patrik Hatala
  • 2. miesto – 1. set jianshu, Lenka Ondrovičová
  • 2. miesto – shuangjian, Lenka Ondrovičová
  • 2. miesto – 1. set daoshu, Petronela Plaskurová
  • 2. miesto – 3. set changquan, Petronela Plaskurová
  • 1. miesto – tradičný vejár, Mariia Stelmakh
  • 1. miesto – 1. set changquan, Mariia Stelmakh
  • 3. miesto – 1. set daoshu, Mariia Stelmakh
  • 2. miesto – 1. set gunshu, Mariia Stelmakh
  • 3. miesto – 1. set changquan, Martin Malý
  • 3. miesto – 1. set daoshu, Martin Malý
  • 1. miesto  – 32 form daoshu, Peter Bratko
  • 1. miesto  – 32 form changquan, Peter Bratko
  • 1. miesto  – 32 form gunshu, Peter Bratko
  • 7. miesto – 32 form qiangshu, Taisiia Stelmakh
  • 1. miesto – 32 form changquan, Taisiia Stelmakh
  • 2. miesto – trad. severná päsť (xingyiquan), Ievgen Stelmakh
  • 3. miesto – flexibilná zbrať (sheng biao), Ievgen Stelmakh
  • 2. miesto – yang taijiqaun 24, Ievgen Stelmakh
  • 1. miesto – taiji dva vejáre, Ievgen Stelmakh
  • 5. miesto – chang sui jian, Tatiana Hubová
  • 3. miesto – chen taijiquan 36, Tatiana Hubová
  • 5. miesto – 32 form changquan, Mickhailo Votchenikov